FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Трагічний Бабин Яр

27 вересня 2017 року вихованці гуртку "Юні музеєзнавці" комунального закладу Броварської районної ради "Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді відвідали Національний історико-меморіальний заповідник "Бабин Яр".

76 років тому - 29 вересня 1941 року - в урочищі Бабин Яр нацистські окупанти розпочали масові розстріли єврейського населення в Києві. Ця трагедія стала всесвітнім символом Голокосту. Гітлерівці вбивали євреїв і до Бабиного Яру, проте саме Київ став першим у Європі містом, де знищили всю єврейську громаду.

Екскурсію було організовано з метою формування історичної пам'яті у вихованців гуртків./Files/images/бабин яр.jpg

День збройних сил України

6-го грудня в Україні відзначають загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців, яке давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей день приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День збройних сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.
Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії. Останні роки показали, що українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.
Учні Гоголівської ЗОШ І-ІІ ст. та вихованці гуртка КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» на базі нашої школи не могли залишитись осторонь цього свята. Педагог-організатор ГорбанМ.А. та керівник гуртка "Юні музеєзнавці" організували зустріч з учасником АТО, батьком 2-ох учениць нашої школи, Сергієм Олександровичем Вовканичем. Учениці 8-го класу поспілкувалися з героєм, який добровільно захищав нашу країну від нападників, та привітали його зі святом. Класні керівники 6-8-х класів провели години спілкування на тему «Чи престижно сьогодні бути військовим?». Вчитель історії та правознавства Мишкоріз Олександр Володимирович організував круглий стіл в 9-му класі на тему «Чи справді сильні збройні сили запорука миру в незалежній державі?». Класний керівник 5-го класу Зозуля Оксана Григорівна провела урок мужності. Учні з’ясовували що означає бути мужнім та обговорювали героїчні вчинки військових односельчан під час Другої світової війни та під час сучасної війни на сході України. Керівник гуртка юних музеєзнавців та гуртка патріотичного виховання Савчук Тетяна Вікторівна разом із вихованцями створила експозицію, присвячену героям АТО. Члени гуртка літературна студія під керівництвом Наталії Миколаївни Боговик написали вірші на патріотичну тематику.

Отже, сподіваємось, що наш вклад у виховання справжніх патріотів не пройде безслідно. У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, учасників АТО, які в ці хвилини забезпечують нам мирне життя. Бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ!

Вірші вихованців гуртка літературна студія
Ми – за мир
Ось так живеш і розумієш,
Що поряд з нами йде війна.
І ти нічого вже не вдієш,
Бо все вирішує вона.
Ти ще про мирне небо мрієш,
І над полями із зерна…
І ти теж добре розумієш:
Не дає спокою вона.
Вона – це те, що посварило
І привело лиш до біди.
Незрозуміло і невміло,
І втрачено усі сліди.
Давайте разом будем діять,
Ми знаєм силу боротьби…
І лиш добро ми будем сіять.
І буде мир у нас завжди.
(Сіра Дарія 8 клас)
Моя Батьківщина
Моя Батьківщина – сади квітучі,

Моя Батьківщина – пташки співучі.

Моя Батьківщина у серці живе,

Моя Батьківщина із піснею все.

З’єдналося, зріднилося, злилося,

Як з небом синім золоте колосся.

Я всюди бачу вільну Батьківшину,

Найкращу в світі матінку єдину.

(Дейнека оксана 6 клас)

/Files/images/учасник АТО.jpg

/Files/images/урок мужності3.jpg

/Files/images/стенд.jpg

/Files/images/стенд 2.jpg

Відзначення 75-тих роковин трагедії в Бабиному Яру

/Files/images/20160929_111414.jpg

Сьогодні, 29 вересня, вся Україна згадує 75-ті роковини трагедії у Бабиному Яру. Урочище «Бабин Яр» – це місце скорботи різних народів. За історичними даними, лише за два дні 29-30 вересня 1941 року – було вбито понад 30 тисяч київських євреїв.
У зв’язку з цією скорботною датою, учні 6-9-их класів Гоголівської ЗОШ І-ІІ ст. разом із вчителем історії Олександром Володимировичем Мишкорізом, соціальним педагогом Людмилою Михайлівною Бобко та педагогом-організатором Марією Андріївною Горбан відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили». Поїздку допоміг організувати місцевий підприємець Микола Миколайович Осьмак, що надав транспорт зі знижкою.
Биківнянські могили – це місце поховання жертв політичних репресій 1930-1941 років. Розташоване за 1,5 км від колишнього селища Биківня на околиці Києва, поблизу автостради Київ-Бровари. Наприкінці 1980-х років було доведено, що в часи сталінських репресій тут був об'єкт спеціального призначення НКВС і відбувалися масові захоронення розстріляних та закатованих громадян. Кількість жертв биківнянського поховання остаточно не встановлена, приблизно понад 7 тисяч осіб. Дослідження продовжується в теперішній час.
Тут у братських могилах, замаскованих сосновим лісом, лежать представники різних національностей. Найбільш численні жертви серед українців, поляків та євреїв. Тому польська община поряд з українською, створила свою меморіальну зону.
Діти уважно слухали розповідь вчителя історії, а потім і екскурсовода про жахливі події, пов’язані з цим місцем. Масштаби злочину більшовиків неможливо точно визначити навіть сьогодні. В цих могилах є багато і гоголівчан. В більшості це євреї та поляки, що проживали на той час в нашому селі. Жертвами розстрілів стали також багато вчителів. Особливо запам’яталась розповідь про розстріляного сільського голову Іваницького Миколу Артемовича. Його вбили, бо він був свідком зловживань радянської влади під час голодомору 1932-1933 рр. Також в ту ж могилу 1937-го року ліг директор школи Дворський Євген Андрійович через чийсь підлий донос і наклеп.
Учні та вчителі вшанували пам’ять невинно розстріляних жертв тоталітарного режиму хвилиною мовчання та поклали вінок біля символічного меморіалу у вигляді піраміди з граніту і хрестів.
Найбільш моторошне враження справляють сосни, на які прибиті таблички з іменами тут похованих і об’язані жовто-блакитними стрічками. Учні нашої школи теж долучились до своєрідного ритуалу і пов’язали на дерева ще й чорні стрічки на знак жалоби.
Користуючись нагодою, після відвідин Биківнянських могил група відправилась на межу села Гоголів та Русанів, де біля льотного поля №1 знаходиться могила льотчика-героя капітана Снігурова, імя якого і носить це льотне поле. 18 серпня 1941р. радянський льотчик, наш земляк, здійснив повітряний таран німецьких літаків і загинув, віддавши життя за перемогу.
Дуже важливо знати свою історію, щоб мати змогу правильно будувати своє майбутнє. Саме такі екскурсії, що допомагають майже наживо торкнутись історії є важливими для виховання сучасної молоді. Саме такі поїздки викликають мурашки і моторошні роздуми про жахливі злочини тоталітаризму, змушують задуматися про неприпустимість повторення таких жахливих сторінок нашої історії та допомагають згадати подвиги односельчан і залишають слід в душі і пам’яті.

Районні змагання з туристського орієнтування

23 вересня Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді проводив районні змагання із туристського орієнтування в урочищі Биківня. Нашу школу на цих змаганнях представляла команда з учнів 8-го класу: Менжега Олекандр, Соловей Артем, Сіра Дарія та Малаш Олександра. У виді програми «Орієнтування в заданому напрямі» в командному заліку наша школа зайняла 4-те місце серед 14-ти шкіл району. В особистому заліку в тому ж виді програми серед 56-ти учасників Менжега Олександр зайняв 11-те місце, Соловей Артем 20-те місце, Сіра Дарія 34-те і Малаш Олександра 43-тє місце. Вітаємо учасників з хорошим результатом і бажаємо подальших успіхів та перемог!

Осінній вернісаж

Сьогодні, 23 вересня - День визволення Гоголева від німецько-фашистських загарбників. Саме 23 вересня 1943 року в результаті рішучого наступу військ І Українського Фронту наше село після дворічної окупації було звільнене від ворога. Хоча сьогодні над територією України не скрізь мирне небо: російським агресором окупованого Крим, на Сході України ідуть бойові дії, але ми не повинні забувати про тих, хто врятував людство понад сімдесят років тому від гітлерівської чуми. Учні Гоголівської ЗОШ І-ІІ ступенів та вихованці гуртка КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» на базі нашої школи в рамках Осіннього вернісажу створили овочево-квіткові композиції та плакати, присвячені цій знаменній події.

/Files/images/20160923_122527.jpg

/Files/images/20160923_115057.jpg

День миру

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру. Це свято було започатковане як день відмови від насильства і припинення вогню у всьому світі. Тож люди в різних куточках земної кулі так чи інакше віддають данину миру. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру.

Наша школа, Гоголівська ЗОШ І-ІІ ступенів, разом з вихованцями гуртка КЗ БРР «Центр патріотичного виховання учнівської молоді України», який діє на базі школи під керівництвом Тетяни Вікторівни Савчук, виклали на шкільному майданчику з вишитих рушників слово «МИР», щоб продемонструвати патріотизм, любов до своєї країни та підтримати бійців, які нині захищають незалежність нашої держави на сході України. Також всі учні та вчителі прийшли у вишиванках. Учні 9-го класу разом з педагогом- організатором Марією Андрієвною Горбан переглянули документальний фільм відзнятий журналістами каналу «hromadske.tv» під назвою «Мир» про війну на сході України. Учні взяли участь у круглому столі і висловили свої думки з приводу того, що для них означає слово «мир», чому люди воюють між собою і чи пішли б вони захищати свою країну на війні.

Бажаємо усім мирного неба, адже краще вести розмови про мир в країні, в якій не йде війна…

/Files/images/11111.jpg

/Files/images/20160921_110356.jpg

Урок мужності до Дня знань

Сьогодні, в День знань, 1 вересня 2016 року вчитель історії Мишкоріз Олександр Володимирович та керівник гуртка "Юні музеєзнавці" КЗ БРР "Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді" на базі Гоголівської ЗОШ І-ІІ ступенів Савчук Тетяна Вікторівна провели урок-мужності за участю воїна-учасника АТО Мележика Юрія Анатолійовича, 1978 р.н., який брав активну участь в обороні східних рубежів з травня 2015р. по липень 2016 року у складі 19-го мотострілецького батальйону Збройних Сил України.

Під час зустрічі з учнями школи колишній воїн АТО розповів про фронтові будні наших військ, зростання обороноздатності нашої країни, допомогу волонтерів, організацій, шкіл.

Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України, які віддали життя за нас.

Учні подарували воїну квіти і висловили віру в довгоочікуваний спокій на Сході нашої держави, де виборюється право на наше мирне і спокійне життя.

Наприкінці зустрічі завітали до нашого музейного куточка «Світлиця», щоб покласти квіти нашому загиблого односельцю Топісі Андрію і вшанувати його пам'ять.

На жаль, не всі школи в Україні зустрінуть сьогодні дітей, не всі батьки зможуть привітати своїх дочок та синів зі святом…Ми повинні цінувати мирне небо над нашим селом і молитися за тих, хто сьогодні в окопі.

/Files/images/DSCF6017.JPG

/Files/images/DSCF6023.JPG

/Files/images/DSCF6024.JPG

РАЙОННЕ СВЯТО ОБДАРОВАНОЇ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ "ТАЛАНТІ ТВОЇ, БРОВАРЩИНО!"

/Files/photogallery/732/DSCF4081.JPG

28 квітня 2016р. у смт Велика Димерка (клуб «Алексіс») пройшло районне свято обдарованої учнівської молоді «Таланти твої, Броварщино!», на якому привітали і висловили подяку за активну участь і вагомі результати у краєзнавчій роботі ученицю 7 класу, вихованку гуртка "Юні музеєзнавці"КЗ БРР "Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді"

АРТЕМЕНКО АНАСТАСІЮ

/Files/photogallery/732/DSCF4085.JPG

та керівнику гуртка "Юні музеєзнавці"КЗ БРР "Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді" на базі Гоголівської ЗОШ І-ІІ ст за значний особистий внесок у роботі з обдарованими дітьми, розвиток їх здібностей та високу професійну майстерність

САВЧУК ТЕТЯНУ ВІКТОРІВНУ

/Files/photogallery/732/DSCF4087.JPG

Вітаємо!

/Files/photogallery/732/DSCF4001.JPG/Files/photogallery/732/DSCF4015.JPG/Files/photogallery/732/DSCF4029.JPG/Files/photogallery/732/DSCF4032.JPG/Files/photogallery/732/DSCF4046.JPG/Files/photogallery/732/DSCF4068.JPG/Files/photogallery/732/DSCF4076.JPG

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ В'ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ

Кожен рік, 11 квітня, відзначають Міжнародний день визволення вязнів фашистських концтаборів. Саме 11 квітня 1945 року американські війська вторглися на територію найбільшого табору, який мав назву Бухенвальд. Вязні, які перебували в Бухенвальді, довідавшись про наближення американських військ, підняли повстання, результатом якого стало ліквідування табору.

В цей день Україна з усім світом вклоняється людям, які пройшли тяжкий шлях через фашистські табори.

Відповідно доручення Адміністрації Президента України від 28.03.2016 № 02-01/1145 "Про відзначення Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських таборів", з метою вияву шанобливого ставлення і почуття поваги до представників старшого покоління, консолідації зусиль влади та громадського суспільства навколо історії боротьби Українського народу за свободу у період Другої світової війни учні 7-го та 9-го класів разом із класними керівниками Савчук Т.В. і Бобко Л.М., бібліотекарем школи та керівником музейного куточка "Світлиця" Савчук Т.В, вчителем історії Мишкорізом О.В. та педагогом-організатором Горбан М.А. урочисто поклали квіти до пам'ятника Героям-воїнам, загиблим в боях за визволення нашої Батьківщини від німецько-фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр. Вони проспівали гімн, прибрали біля пам'ятника та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. До вшанування пам'яті приєдналась мешканка села Гоголів, колишній комендант радгоспу, Породько Євгенія Олександрівна, яка розповіла свідчення очевидців, що на цьому місці знаходився концтабір для полонених площею у 10 га. Цей табір був під відкритим небом, звідки полонених гонили на тяжкі роботи, навіть не годуючи їх, то "від голоду і холоду стояв такий вой". За офіційними даними тут загинуло 900 чоловік, військовослужбовців, прізвища яких невідомі, хоча зі слів очевидців смертей було набагато більше. Продовжив розповідь про концтабір вчитель історії Мишкоріз О.В., розповівши про допомогу і відвагу однієї родини села Гоголів полоненому солдату, якому вдалося втекти.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ І ШАНА ТИМ, ХТО ПРОЙШОВ КРІЗЬ ЖАХІТТЯ ФАШИСТСЬКИХ КАТУВАНЬ.

/Files/images/DSCF2961.JPG/Files/images/DSCF2948.JPG/Files/images/DSCF2951.JPG/Files/images/DSCF2956.JPG

ВКЛОНЯЄМОСЬ ТОБІ, ТАРАСЕ!!!

Тарас Шевченко – це ім’я, яке свято береже наш народ, а також учні нашої школи у своїй пам'яті, і з великою любов'ю та повагою передають з покоління в покоління. Для українців це натхненник національних ідей, провідник добра, волі, щастя і правди. Через віки промовляє до нас слово великого поета, надихає нас, дає нам силу та мужність і нагадує, що ми – українці, що ми є народом.

У рамках відзначення дня народження Т. Г. Шевченка упродовж місяця учні досліджували творчість Т.Шевченка, писали акровірші зі словом ШЕВЧЕНКО українською і англійською мовами, декламували улюблені рядки поезій Великого Кобзаря у музейному куточку «Світлиця», вижигали портрет великого поета, а також в школі відбувся захід "ВКЛОНЯЄМОСЯ ТОБІ, ТАРАСЕ!!!". Учні декламували поезії, інсценізували уривки з творів Кобзаря. Ведучі коротко зупинились на знакових подіях з життя Тараса Григоровича. Також учні співали пісні на слова "Кобзаря". Загалом свято пройшло в ліричному, душевному настрої.

School provides us Taras’s poems and everybody knows that

He is the most popular writer in Ukraine. No doubt that

Every poem is very interesting and

Very many

Countries read them.

He wears moustache and this

Elegant man is

Not rich, but his masterpieces like

Kateryna make him

Outstanding.

(Удовенко Олександра, 8 клас)

/Files/images/IMG_6737.JPG/Files/images/IMG_6748.JPG /Files/images/IMG_6762.JPG /Files/images/Taras 1.jpg

ЗУСТРІЧ З ВОЇНОМ АТО

2016-02-19

20 лютого виповнилося два роки з дня масової загибелі протестувальників на вулиці Інститутській і Майдані Незалежності в Києві під час Революції гідності. Згодом жертв протистояння почали називати Небесною сотнею. День пам'яті Героїв Небесної сотні відзначається щорічно в Україні 20 лютого згідно з указом Президента від 11 лютого 2015 року.

Для вшанування пам’яті героїв Небесної сотні в школу завітав наш земляк, воїн АТО, Вовканич Сергій Олександрович. Учні 9-го класу під керівництвом вчителів влаштували круглий стіл і створили сімейний затишок для зустрічі з воїном АТО, батьком трьох наших учнів, який місяц тому демобілізувався. Сергій Олександрович розповів школярам про нелегкі бойові будні, життя між боями, про те, що пережив за час, проведений в зоні АТО, про те, як подолав страх при першій зустрічі з ворогом, коли треба було здійснити свій перший постріл, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність та братство. Його розповідь була пронизана любов’ю до України, прагненням українських військових захищати кожну частку рідної землі.

Учні ставили питання, які їх цікавили і боєць щиро розповідав про все, що їх цікавило. Від усього серця він подякував дітям за те, що вони морально підтримують воїнів АТО своїми листами, малюнками, оберегами. Ця підтримка для них є надзвичайно важливою. На згадку про зустріч Сергій Олександрович написав свої побажання учням і школі, які з гордістю увійдуть у книгу про воїнів АТО села Гоголів, яку учні нашої школи мають намір створити.

Завершилася зустріч словами подяки солдатові, врученням квітів, фотографією на пам`ять та "солодким столом".

ЗУСТРІЧ З ВОЇНОМ-АФГАНЦЕМ

2016-02-17

Ти – вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокішій

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…

Вже багато літ, як прийшли назад додому,

Та до цих пір чує душа війни оскому,

Та до цих пір ще стогнуть ночі, ниють рани,

А у снах – «духи» налітають, мов шайтани.

15 лютого Україна відзначала День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Радісним і трагічним вод­ночас є цей день для воїнів-афганців. Радісним тому, що за­лишились жити, тра­гічним – бо за тих 10 років, упродовж яких радянські війська перебували на тери­торії Демократичної Рес­публіки Афганістан, загинуло понад 3000 наших спів­віт­чизників, приблизно 8 тисяч зазнали поранень. Всього ж через пекло Афгану пройшло понад 160 тисяч солдатів з України, зокрема 16 з нашого села.

Сьогодні в нашій школі пройшло відзначення 27-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. З гордістю і водночас зі смутком в очах прийшов до нас воїн-афганец, наш земляк, Бреус Григорій Андрійович.

Вічна пам'ять Андрію Топісі

2016-02-12

Ціна життя завжди висока. Особливо, якщо це життя віддали за свободу та незалежність Батьківщини. Сьогодні минають трагічні роковини: рік тому, 12 лютого, наш земляк, солдат 93-ї окремої механізованої бригади, Топіха Андрій загинув у зоні АТО. В Гоголівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено лінійку, на якій учні нашої школи вшанували пам'ять загиблого хвилиною мовчання. А також вшанували пам’ять мужнього воїна, поклавши квіти до його могили на кладовищі. Вчитель історії Мишкоріз О.В. виголосив промову, у якій розповів присутнім про героїчну загибель Андрія і наголосив, що ми повинні пам’ятати про наших Героїв, які, не побоявшись смерті, стали на захист рідної країни.

Спочивай з миром, Андрію!

Ми завжди пам’ятатимемо тебе, Герою!

Наймолодші герої АТО

2016-01-29

Наймолодші герої АТО

29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. 98 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

З цього приводу у нашому музейному куточку був створений стенд, приурочений тим подіям. Він поповнився фотографіями наймолодших учасників АТО, сучасних героїв, які повторили подвиг своїх ровесників майже сторічної давнини. Цей стенд покликаний виховувати патріотичний дух наших учнів і готовність захищати свою країну.

Керівник музейного куточка «Світлиця» Савчук Тетяна Вікторівна

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

2016-01-29

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Наприкінці січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. 98 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

29 січня 1918 року поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі. Бій тривав лише п'ять годин. У полон було захоплено і потім розстріляно 28 юнаків. Ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога на два дні. Cьогоднi вiдомi прiзвища лише 20 із загиблих. Це студенти Народного унiверситету Олександр Шерстюк, Ісидор Пурик, Борозенко-Конончук, Головащук, Чижов, Сiрик, Омельченко; студенти унiверситету Св. Володимира Олександр Попович, Володимир Шульгин, Микола Лизогуб, Божко-Божинський, Дмитренко, Андрiїв; гiмназисти 2-ї Кирило-Мефодiївської гiмназiї Андрiй Соколовський, Євген Тернавський, Володимир Гнаткевич, Григiр Пiпський, Іван Сорокевич, Павло Кольченко, Микола Ганкевич.

Уже в березні 1918 року, після підписання більшовиками Брестської мирної угоди і з поверненням уряду УНР до Києва, за рішенням Центральної Ради було вирішено урочисто перепоховати полеглих студентів на Аскольдовій могилі у Києві. Тіла 28 вояків-студентів було перевезено до Києва. Виступаючи на церемонії поховання, голова Центральної Ради (1917-1918) Михайло Грушевський назвав вчинок київської молоді героїчним.

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ В УКРАЇНІ

2015-12-04

4 грудня 2015 року 1-4 класи святкували День Збройних Сил України. У спортивному залі відбулись "Веселі старти". Хлопчики поділились на команди і брали участь в естафетах з м'ячем. Особливо веселим був конкурс, в якому учасники переносили воду ложками. Також всім сподобалось змагання "Хто швидше збере сестричку до школи". Перемогла дружба. Усі учасники отримали солодкі призи, а класні керівники були нагороджені символічними медалями за достойне виховання майбутніх захисників Батьківщини. Свято було організоване педагогом-організатором Горбан Марією Андріївною. Оригінальні медалі виготовила медсестра нашої школи Жовтуха Світлана Миколаївна.

УЧАСТЬ У РАЙОННІЙ КРАЄЗНАВЧІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ "ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ - ЗЛОЧИН ПРОТИ НАЦІЇ"

2015-11-27

27 листопада 2015 року учениця 7 класу Артеменко Анастасія взяла участь у районній конференції учнівської молоді "ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ - ЗЛОЧИН ПРОТИ НАЦІЇ". У пошуковій роботі про голодомор у селі Гоголів під назвою "ГОЛОД БЕЗ ВІЙНИ" брали участь вчитель історії Мишкоріз Олександр Володимирович, керівник музейного куточка "Світлиця" Савчук Тетяна Вікторівна, учениця 4 класу Герасимчук Сніжана, учениці 7 класу Дяченко Марина і Артеменко Анастасія та учениця 8 класу Шевель Аліна. Артеменко Анастасія була нагороджена грамотою за участь у конференції. Наші вітання!!!

Кiлькiсть переглядiв: 1097

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.